PARÁDNÍ VÝKON BODY NEPŘINESL 12.2.2018

V 19. kole Extraligy žen zamířily naše klokanky na nedaleký Chodov. O tom že je nečeká nic lehkého bylo jasné už předem.

PARÁDNÍ VÝKON BODY NEPŘINESL

Zápas začal velmi opatrně, do první vážné akce se dostali hosté. Ve třetí minutě se Adéla Bočanová postavila k trestnému střílení za hru rukou domácí Adély Jůzové. Bohužel však Ranochovou nepřekonala a tak měly Bohemians výhodu přesilové hry. Chodov však bránil úspěšně a skóre tak na začátku třetiny zůstalo 0:0. To se však změnilo v minutě čtrnácté, kdy Andrea Kadidlová trochu se štěstím, ale prostřelila domácí ženu v masce a poslala tak Bohemians do vedení. Domácí hráčky však nenechaly nic náhodě a hnaly se za vyrovnávací brankou. Té se dočkaly necelou minuty před koncem třetiny z hole Evy Krauskopfové, která propálila vše, co jí stálo v cestě. Do první pauzy se tak odcházelo za stavu 1:1.

Druhá třetina začala pěkně z ostra. Již ve třetí minutě poslala domácí do vedení Martina Řepíková. O minutu později však bylo opět vyrovnáno, když Eliška Císařová vymetla růžek branky a srovnala tak krok. Poté byl zápas jako na houpačce. Do vedení šly pokaždé domácí hráčky, ale klokanky vždy hru dokázaly srovnat. Divoká přestřelka ve druhé třetině tedy přinesla skóre 4:4 a bylo jasné, že o vítězi rozhodne třetí třetina.

Do poslední části vstoupily lépe opět naše hráčky, když se potřetí v zápase prosadila Andrea Kadidlová a završila tak v zápase svůj hattrick! To bohužel byla poslední radost na straně Bohemians, protože poté se už prosazovaly pouze domácí. Nejdříve Magdaléna Plášková srovnávala na 5:5 a poté se postupně prosadily Frantíková, Tožičková a poté dvakrát Řepková, která zakončovala celý zápas svým hattrickem a konečným skóre 9:5 pro Chodov.

K zápasu se vyjádřil trenér Bohemians pan Krbec: „Dvě třetiny jsme byli Chodovu rovnocenným soupeřem. Pak jsme se ještě jednou dostali do vedení ve třetí třetině, ale začali jsme mít strach o výsledek a přestali jsme dodržovat pokyny. Jinak chci holky pochválit za dobrou obranu, rozehrávku a přechod do útoku“.

Nezbývá tedy než hodit smolný zápas za hlavu a soustředit se na další klání. To je naplánováno už na tuto sobotu, kdy ženy odehrají zápas proti Jičínu a celý se ponese ve znamení Zabijačkových hodů!!

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble MS 2018