Dorostenci se slabšími soupeři nezaváhali 9.2.2018

V sobotu se v Praze na Zličině sešla oslabená sestava dorostenců především o Štěpána Straku, který byl na horách.

Dorostenci se slabšími soupeři nezaváhali

V prvním zápase proti Říčanům se do branky postavil Adam Hubený a jen dvakrát inkasoval. V první třetině se klukům podařilo třikrát dostat míček za soupeřova brankáře. Dvakrát se prosadil Patrick Smejkal a jednou také letní posila Jan Nachtmann. Ve druhé třetině se konečně po několika šancích prosadil střelec Prokop Godochkin za asistence Matěje Gubiena, který vstřelil následující branku. Poté kluci bohužel polevili a soupeř chyby trestal. Po druhé třetině bylo skóre zápasu 6:2. Po poradě a jasných úkolech do poslední třetiny kluci opět zapnuli a vstřelili celkem 4 branky. 4 gól v zápase vstřelil Patrick Smejkal a hattrick dokonal Prokop Godochkin.

Ve druhém zápase nebylo o favoritovi pochyb. Bohemka si vytvořila snad tisíc šancí, ale bohužel vyhořela na koncovce. Konečný stav byl 11:0 pro Bohemku, ale skóre mohlo být mnohonásobně vyšší. O branky se postarali Honza Nachtmann 2x, 3x Prokop, jednu branku přidal také Teo Caban a také kapitán Iskander Shangareev. Nulu v brance si připsal Petr Marek, nutno podotknout, že práce moc neměl.

Tento víkend hrají kluci za juniory v nedělních zápasech se postaví nejprve Prague Tigers a pak poměří síly také se Sokolem Královské Vinohrady. Příští sobotu se dorostenci utkají s nepříjemným soupeřem z Neratovic se kterým musí naplno bodovat pokud chtějí myslet na postup ze své soutěže.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble MS 2018