Dorostenci se slabšími soupeři nezaváhali 9.2.2018

V sobotu se v Praze na Zličině sešla oslabená sestava dorostenců především o Štěpána Straku, který byl na horách.

Dorostenci se slabšími soupeři nezaváhali

V prvním zápase proti Říčanům se do branky postavil Adam Hubený a jen dvakrát inkasoval. V první třetině se klukům podařilo třikrát dostat míček za soupeřova brankáře. Dvakrát se prosadil Patrick Smejkal a jednou také letní posila Jan Nachtmann. Ve druhé třetině se konečně po několika šancích prosadil střelec Prokop Godochkin za asistence Matěje Gubiena, který vstřelil následující branku. Poté kluci bohužel polevili a soupeř chyby trestal. Po druhé třetině bylo skóre zápasu 6:2. Po poradě a jasných úkolech do poslední třetiny kluci opět zapnuli a vstřelili celkem 4 branky. 4 gól v zápase vstřelil Patrick Smejkal a hattrick dokonal Prokop Godochkin.

 

Ve druhém zápase nebylo o favoritovi pochyb. Bohemka si vytvořila snad tisíc šancí, ale bohužel vyhořela na koncovce. Konečný stav byl 11:0 pro Bohemku, ale skóre mohlo být mnohonásobně vyšší. O branky se postarali Honza Nachtmann 2x, 3x Prokop, jednu branku přidal také Teo Caban a také kapitán Iskander Shangareev. Nulu v brance si připsal Petr Marek, nutno podotknout, že práce moc neměl.

 

Tento víkend hrají kluci za juniory v nedělních zápasech se postaví nejprve Prague Tigers a pak poměří síly také se Sokolem Královské Vinohrady. Příští sobotu se dorostenci utkají s nepříjemným soupeřem z Neratovic se kterým musí naplno bodovat pokud chtějí myslet na postup ze své soutěže.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz