DŮLEŽITÉ TŘI BODY A JISTOTA PLAY OFF! 6.2.2018

Netradičně v pondělí cestovali klokani na svůj zápas, tentokrát do Pardubic. Zde proti Sokolu nastoupili od 17:00 a celý zápas vysílala ČT Sport.

DŮLEŽITÉ TŘI BODY A JISTOTA PLAY OFF!

Samotný zápas začal velmi opatrně, ani jeden tým nechtěl udělat chybu a dostat tak soupeře do vedení. Do první vážnější akce se dostali domácí, kteří vyslali ránu na Kotoučka, ten šanci vyrazil. Hráči Pardubic však byli důslední a vyražený balonek doklepli za záda našeho muže v masce. Ujali se tak vedení 1:0. Bohemians se rychle hnaly do útoku se snahou o vyrovnání. To přišlo v čase 7:35, kdy krásnou střelou srovnával Martin Poláček. Do šaten se tak odcházelo za nerozhodného stavu 1:1.

Úvod druhé části byl stejně opatrný jako té první. Týmy důsledně bránily a když už se někdo dostal do šance, oba brankaři byli pozorní. V půlce druhé třetiny měli klokani výhodu přesilové hry, ta ale v posledních zápasech Bohemians příliš nejde a ani tato nebyla vyjímkou. V průběhu třetiny následovala další dvě vyloučení, jedno na straně Bohemians a jedno na straně Pardubic, ani jeden tým však nedokázal výhodu jednoho muže navíc využít. Naopak při hře 5 na 5 se opět prosadili domácí, tentokrát z přečíslení a Tomáš Dlesk se nemýlil. Necelých 40 vteřin do druhé sirény ukázal svůj důraz v brankovišti Jakub Šárka a nakonec balonek skončil za brankovou čárou. Do poslední části hry se tak odcházelo opět za nerozhodného stavu 2:2.

Třetí třetina začala divoce, již v jejím úvodu se provinil Tomáš Kindl vysokou holí a protože byl posledním obráncem, domácí měli výhodu trestného střílení. K tomu se postavil Marek Ďopan, na připraveného Kotoučka však nevyzrál. Sokol tak měl výhodu přesilovky, ve které se však prosadili hosté! Svůj rychlý únik zakončil David Šimek s ledovým klidem a poslal tak klokany do vedení 2:3! Na 3:3 ještě stihnul srovnat Zozulák, poté se však prosazovali už jen klokani. Nejdříve na 3:4 zvyšoval Dobisík, poté se podruhé v zápase prosadil Šárka, který zvyšoval už na 3:5 a na konečných 3:6 uzavíral navrátilec do sestavy Patrik Kieler. Nejlepším mužem zápasu na straně Bohemians byl vyhlášen David Šimek, který zaznamenal 1 gól a 1 asistenci.

K zápasu se vyjádřil domácí trenér Jedlička: Čekali jsme daleko bojovnější utkání od domácích. Přišlo mi, že Pardubice dnes nebyli ve své kůži. Měli jsme více štěstí v zakončení a jsem rád, že jsme rozhodli ve třetí třetině. Posledních deset minut jsme kontrolovali hru a zaslouženě si odvážíme 3 důležité body.

Z Pardubic tak odvážíme všechny 3 důležité body a jistotu vyřazovacích bojů playoff!!

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble