KLOKANI V REPREZENTACÍCH! 5.2.2018

O tomto víkendu proběhla reprezentační pauza, kde několik našich hráčů a hráček zasáhlo do reprezentačních výběrů. Pojďme se podívat, jak se jim dařilo.

KLOKANI V REPREZENTACÍCH!

Nejdříve se zaměřme na výběr juniorek, který cestoval do Polska na Polish Cup. V reprezentačním dresu nastupovala naše útočnice Andrea Kadidlová. Ta nastupovala ve všech zápasech a za turnaj si připsala jednu asistenci. Naše reprezentace po výhrách 9:2 nad Německem, 11:1 nad Slovenskem nebo 7:2 nad Norskem se probojovala až do finále. V něm se proti českému výběru postavily soupeřky ze Švýcarska. Český tým v zápase tahal za kratší konec a prohrál 7:4. Zakončil tak úspěšné tažení na pěkném druhém místě.

Další kdo měl naplánována přípravná utkání byli junioři, kteří se sešli v Chomutově, aby zde odehráli tři přípravná utkání proti výběru Švýcarska. Do Chomutova odcestovala i řada našich hráčů jako Šebek, Forman, Buršík, Pour a Juha, který je na hostování v Pixbo. Našim klokanům se velmi dařilo, v zápasech patřili k neodmyslitelným členům sestavy. Páteční zápas však reprezentaci nevyšel a Švýcarsko zvítězilo 6:4. Za domácí byl nejlepším hráčem zvolen náš, Jakub Buršík!

Na sobotu byl naplánovaný další zápas a ten vyšel juniorům náramně. V zápase byli lepší a mohli tak slavit vítězství 15:5! Odveta se tak povedla na výbornou. V zápase se velmi dařilo i Patriku Šebkovi, který zaznamenal 4 body za jeden gól a 3 asistence!

Poslední zápas byl naplánovaný na neděli. Ve velmi pěkném zápase, který se přeléval ze strany na stranu. K vidění bylo mnoho hezkých útočných akcí i obranných formací. Ani jeden tým se však nedostal do většího brankového náskoku a celý víkend tak zakončila remíza 8:8. Nejvíce se v posledním zápase dařilo Josefu Juhovi, který vstřelil 2 branky a jednou asistoval.Reprezentace tak v Chomutově skončila se statistikou 1-1-1 a skóre 24-19.

Poslední kdo o víkendu oblékl reprezentační dres, byl hráč našeho A týmu Ľuboš Šefčík. Slovenská reprezentace měla naplánovaný kvalifikační turnaj v Nitře, na kterém se rozhodovalo, kdo postoupí na MS v Praze! Slováci nastoupili do turnaje s nadšením a odhodláním se probojovat co nejdál a zajistit si tak postup. To se jim podařilo a dostali se až do finále, kde nastoupili proti favoritovi ze Švédka. Velmi pohledný zápas nakonec skončil výhrou Švédska 11:4. Ľuboš nastupoval pravidelně v každém zápase, bodově se však neprosadil.

Jsme rádi, že náš klub vychovává úspěšné a nadějné reprezentanty! Přejeme mnoho další bodů v národních dresech i klubových dresech!

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz