FLORBALOVÁ SOBOTA VE ZNAMENÍ ZABIJAČKOVÝCH HODŮ! 13.2.2018

Třetí únorová sobota bude ve znamení dvou zápasových bitev, kterou všem fanouškům zpestříme již třetím ročníkem a velmi oblíbeným programem Zabijačkových hodů ve spolupráci s řeznictvím Chodura! Přijďte podpořit naše elitní týmy v důležitých zápasech a pochutnat si na specialitách, které neodmyslitelně patří ke každé správné zabijačce!

FLORBALOVÁ SOBOTA VE ZNAMENÍ ZABIJAČKOVÝCH HODŮ!

Celý program odstartuje zápas klokanek, které v rámci 20. kola Extraligy žen přivítají od 16:00 FBK Jičín. Od 19:00 pak nastoupí A tým mužů v derby proti Tatranu Střešovice! Oba dva zápasy slibují parádní výkony zelenobílých a skvělou atmosféru nejen v hledišti! Na co dalšího se v rámci zabijačkových hodů můžete těšit?

Již od 15:00 bude pro všechny fanoušky připraveno občerstvení, rozpálený gril na výborné klobásy či stánek s pivem. Dále bude pro návštěvníky připravený přestávkový program, ve kterém budete moci vyhrát dárky od řeznictví Chodura. Ani děti nepřijdou zkrátka, během celého odpoledne se o jejich zábavu bude starat náš klokan!

Nemůžeme zapomenout ani na náš fanshop, který bude připraven na klasickém místě u horní tribuny a bude opět plný parádní věcí v našich barvách!

Proto neváhejte a přijďte si užít skvělé odpoledne, podpořit naše týmy a pochutnat si na specialitách zabijačkových hodů! Očekává se velká návštěva, proto doporučujeme přijít včas aby se i na vás dostalo!

Základní vstupné činí 50,- Kč a děti do 15ti let platí 30,- Kč.

Sobota 17.2.2018 Sportovní hala Děkanka

16:00 - FbŠ Bohemians vs. FBK Jičín

19:00 - FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice

VOLNÁ VSTUPENKA:

znojmo_-_vstupenka_-_frontside_-_500x-01_607

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz