STARŠÍ ŽÁKYNĚ: Bílý tým opět první 29.1.2018

Tentokrát s odřenýma ušima.

STARŠÍ ŽÁKYNĚ: Bílý tým opět první

Fbš Bohemians bílé x ACEMA SPARTA PRAHA 7:0 (2:0;5:0)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE x Fbš Bohemians bílé 2:8 (1:4; 1:4)

FbŠ Bohemians bílé x FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:6 SN (3:2; 3:4)

Nedělní turnaj v Mladé Boleslavi zahájily naše starší žákyně zápasem se Spartou. Utkání od začátku probíhalo ve svižném tempu. Skóre otevřela Veronika Mandíková ve třetí minutě a následovalo dalších 6 gólů na konečné skóre 7:0.

Do druhého zápasu s Fat Pipe Florbal Chodov blue nastoupily dívky se stejným nasazením.  Přestože góly opět padaly, neobešlo se to tentokrát bez zranění, a to bohužel hned ve dvou případech. První zraněnou byla brankářka Aneta Fryčová, která se neohroženě vrhala do střel. Už v prvním poločase druhého zápasu musela opustit branku kvůli bolestivému zranění ruky.  V turnaji nemohla dále pokračovat a do gólmanského se oblékala naše mladší žákyně Nela Kočvarová. Těsně před koncem zápasu došlo ke zranění obránkyně Terezy Králové, která při střetu se soupeřkami utržila ránu do hlavy, takže i pro ni nejen zápas, ale celý turnaj skončil. I přes zranění a vynucené změny v sestavě jsme dokázali vyhrát, a to 8:2.

V zápase o vítězství na turnaji jsme se utkali s týmem Chodova a museli jsme ho odehrát pouze s osmi hráčkami v poli. Trenér Dan Krátký pohotově přišel s taktickými radami a novým systémem hry. Pro holky nebylo lehké se vyrovnat s početním oslabením i nezvyklým rozestavěním na hřišti, ale prokázaly, že jim nechybí bojovnost ani důvtip.  Po první brance Chodova se skóre v napínavém utkání střídalo, skóre se přelévalo nahoru a dolů až na konečné skóre 6:6. Kdo tentokrát odejde jako vítěz a kdo poražený,  musely tedy rozhodnout samostatné nájezdy. Nela Kočvarová vychytala všechny střely soupeře a jedinou branku vstřelila Ema Skalíková, a tak starší žákyně FbŠ Bohemians po statečném výkonu skončily na turnaji na prvním místě.

Autorka: Dáša Faltová

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz