Starší žáci neporaženi! 29.1.2018

Jak si vedly oba týmy starších žáků o posledním hracím víkendu? Vice v článku.

Starší žáci neporaženi!

Nedělní turnaj pohledem Oty Kořínka:

V neděli se na Chodově sešel tým starších žáků z Prahy 4 v netradičním složení. Zkušenější hráče doplnili 3 mladší žáci, kteří na turnaji rozhodně nezklamali.

První zápas se nepovedl úplně podle našich představ. Sehráli jsme ho proti T.B.C. Králův Dvůr. I když jsme po první půlce vedli 3:2, nakonec jsme naše vedení ztratili a zápas skončil remízou 4:4. Góly T.B.C padali především z dálky, zatímco naše zařizoval ostřílený kanonýr Prochor Godochkin z prostoru před brankou.

Na druhý zápas proti Floorball Club FALCON jsme si už více věřili a zápas podle toho také vypadal o hodně lépe. Od první minuty jsme tlačilia výsledkem bylo velké množství gólů v prvních pár minutách. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a i když jsme před koncem trochu polevili zvítězili jsme 7:4. V zápase se znovu projevil Prochorův cit před bránou. Velkým dílem k úspěchu také přispěly nahrávky Štěpána Straky a individuální akce Otakara Kořínka. Svůj první gól ve starších žácích zaznamenal Kuba Ruml, který skóroval pohotovou střelou po asistenci Šimona Mazánka.

Ve dvě hodiny nás čekalo finále proti Tatranu Střešovice. Zápas začal vyrovnaně a první polovina skončila s rozdílem pouhých dvou gólů. Ve druhé polovině jsme však zlepšili naši obranu a koncovku a vyhráli jsme 11:6. K vítězství nás dotáhlo především trio Godochkin-Kořínek-Straka. Také však přispěla druhá lajna mladších žáků, kdy se znovu prosadil Kuba Ruml tentokrát za asistence Filipa Bryndy. Na turnaji se dařilo všem hráčům. Brankář Adam Hubený předváděl v brance skvělé zákroky. Především všichni obránci pak skvěle blokovali a pomohli tak ke skvělé náladě trenéra Igora Nedomy.

Nejlepším hráčem turnaje byl už tradičně Prochor Godochkin, který získal 17 bodů.

V sobotu pak tým starších žáků bílích také nepoznal na turnaji porážku. Nejprve porazil tým Benátek a dále si také poradil s týmem z Hořovic. Dobré výkony předváděli obě lajny , které byly v dost netradičním složení, protože tým postihla velká marodka. Dobrými zákroky tým podržel Vojta Vítek. V posledním zápase se pak kluci postavil týmu z Kobylis, který hrál ve velmi dobré sestavě. Zápas skončil remízou 6:6, kdy ještě kluci dvě minuty před koncem vedli o dvě branky. Bohužel po chybě Oty Kořínka se povedlo Kobylisům snížit a pak také vyrovnat.

Další zápasy odehraje v Praze na turnajích, které oba pořádáme.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble MS 2018