Juniorky a dorostenky čeká náročný měsíc! 12.1.2018

Co všechno čeká nejstarší holky v měsíci lednu?

Juniorky a dorostenky čeká náročný měsíc!

Juniorky a dorostenky v lednu čeká velmi náročný měsíc. Hráčky si neodpočinou ani o jednom víkendu, stručný přehled utkání přinášíme níže.

 

Juniorky:

Hned zítra v sobotu 13.1. od 19:00 se postaví proti týmu z Litvínova. Bivojky patří k překvapením letošní sezóny, kdy několik kol před koncem soutěže jim patří 5 místo. Mezi tahounky týmu patří především Havlínová - Otcovská na které si obrana klokanek bude muset dát velký pozor. Mladému týmu klokanek se letos příliš nedaří, ale zápas s Litvínov jim dává šanci jak se konečně prosadit a předvést naplno svůj potenciál.

V neděli 14.1. se juniorky představí proti vždy nepříjemnému týmu Tatranu, kde na podzim prohráli 8:9. Zápas patřil k nejlepším, které holky na podzim odehrály. Zápas začíná hned po extraligovém zápase žen proti Vítkovicím. Tým vedený kapitánkou Bartolomějevovou bude chtít předvést to nejlepší co umí.

Po 14 denní pauze čeká holky velmi nepříjemný výlet až do daleké Ostravy, kde se nejdříve utkají s Ostravou a poté změří síly s mistrovskými Vítkovicemi. Trenéři už teď připravují výjezd tak, aby posloužil zároveň jako teambuildingová akce pro celý tým.

 

Dorostenky:

První lednový hrací víkend dorostenek se odehraje v pražské hale Jedenáctka, kde poměří síly s Black Angels a poté s nepříjemným soupeřem z Boleslavi. Mladý tým složený z poloviny z žákyň mají zatím sezónu zatím rozehranou velmi dobře a další body do tabulky je opět přiblížily do playoff. Ani jeden ze zápasů nebude lehký a holky budou muset vycházet ze zajištěné obrany a efektivní koncovky, která je momentálně trochu trápí. Na tréninku této činnosti momentálně trenéři věnují spoustu času a pevně věří, že to brzy přinese své ovoce.

 

Druhý hrací víkend dorostenek se ponese v duchu zápasů proti nečitelné Plzni, která patří k překvapením letošní sezóny a dále také s pražským Herbadentem, se kterým se bude určitě jednat o vemi zajimavý zápas. Holky slibují, že na hřišti nechají úplně vše a budou se prát o další ligové body a těší se na bouřlivou atmosféru, kterou jim diváci připraví.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz