KLOKANY ČEKÁ DLOUHÁ CESTA DO OSTRAVY 10.1.2018

V sobotu 13. ledna zajíždí klokani na půdu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a budou chtít odčinit domácí prohru v nájezdové loterii v posledním domácím zápase s Libercem.

KLOKANY ČEKÁ DLOUHÁ CESTA DO OSTRAVY

Svěřencům trenéra Jedličky příliš nevyšel poslední zápas na Děkance a v nájezdech podlehli FBC Liberec 6:7 a mají tak co napravovat. V tabulce se tak aktuálně nacházejí na 6. místě s rovnými 30 body a ztrátou 4 bodů na páté Otrokovice. Pouhý bod za nimi se drží hráči Pardubic.

SESTŘIH Z POSLEDNÍHO DOMÁCÍHO ZÁPASU ZDE :

Hráči Ostravy v posledním kole zajížděli na nedalekou Spartu, kde v přestřelce brali bod prohru 8:7 v prodloužení. Z tabulkového pohledu je na tom Ostrava hůře, s aktuálními devatenácti body je na desáté pozici a na osmičku postupujících do play off ztrácí 7 bodů.V posledním měření sil Bohemians a Ostravy došlo v 8. kole kdy všechny tři body zůstaly na Děkance za výhru 7:4.

SESTŘIH ZE ZÁPASU ZDE:

Co se minulé sezony týče, tak si týmy body spravedlivě rozdělily. Nejdříve klokani doma prohráli vysoko 9:12 a poté odjížděli z Ostravy s také vysokou výhrou 10:6.

Aktuálně do konce základní části zbývá 6 kol a klokani potřebují každý bod na vylepšení pozice do play off. Podaří se zelenobílým urvat plný počet a zapomenout tak na smolný zápas s Libercem?

Sobotní zápas v ČPP Areně Ostrava začíná v 17:00 a onlajn můžete sledovat zde: https://goo.gl/pdBGYV

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz