Starší žáci na turnaji PFC 10.1.2018

Starší žáci doplnění dorostenci se účastnili turnaje PFC v Praze. Jak se jim dařilo?

Starší žáci na turnaji PFC

Stejně jako v loňském roce se i letos kluci z Prahy 4 zúčastnili mezinárodního turnaje PFC, který se konal na začátku roku v Praze.

Sestava na turnaji: Adam Hubený, Jan Nachtmann, Teo Caban, Radek Růžička, Matěj Sotona, Patrik Zahradník, Dominik Bláha, Ota Kořínek, Prokop Godochkin, Štěpán Straka, Filip Müller, Andrii Kyssa, Tobiáš Smejkal, Vojta Procházka, Matouš Michalko.

Kluci se sešli k prvnímu utkání proti Hattricku Brno. Zápas byl velmi zajímavý pro všechny diváky, kteří si netypicky v pátek našli cestu do haly. Zápas skončil těsnou prohrou 3:2, kdy kluci bohužel nedokázali proměňovat ani ty nejvyloženější šance. Po krátkém hodnocení od trenérů následovalo volno, který každý z kluků trávil po svém. Další zápas jsme odehráli až od 21:20 proti Znojmu, které bylo pro všechny velkou neznámou. Proti nám se postavil velmi dobrý tým, který nás zaslouženě porazil výrazným rozdílem.

Po neúspěchu v pátek se většina hráčů nad sebou zamyslela a v hale na Slavii jako by se sešel úplně jiný tým. Naším prvním soupeřem byl tým Draků z Říčan. V utkání nás překvapivě trápila obrana, kdy jsme měli problémy s dlouhými míčky. Zápas skončil zaslouženou remízou 3:3. V dalším zápase se proti nám postavil tým Liberce a klucích bylo vidět, že rozhodně nechtějí končit. Zápas byl brzo rozhodnutý, trenéři nabádali své hráče stále k aktivitě, která bohužel opět končila na brankáři Liberce a také na tom, že opět jsme selhali v koncovce.

Nedělní zápas proti nám známému týmu Chodova skončil naší výhrou na nájezdy, kdy se prosadil nejdříve Prokop, Kořen a poslední ránu zasadil Štěpán Straka. Nutno podotknout, že v polovině zápasu jsme vedli 4:1 a ještě k tomu kapitán Teodor Caban neproměnil nájezd. Následovala týmová fotka a krátká přestávka před zápasem proti Brnu.

Opět velmi vyrovnané a kvalitní utkání, kdy se oba soupeři po celý zápas přetahovali o výsledek, bohužel skončil prohrou Bohemky o jeden jediný gól.

Celý tým získal mnoho cenných zkušeností, které budou klukům nápomocny k dalším ligovým zápasům. Trenéři se shodují, že turnaj měl pro kluky smysl a už teď přemýšlejí nad dalším turnajem.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz