KLOKANKY CHTĚJÍ NAVÁZAT NA ÚSPĚŠNÝ ZÁPAS S BRNEM 9.1.2018

Napínavý zápas s Brnem, který klokanky rozhodly ve třetí třetině a zvítězily 9:7 je již minulostí, a nás o druhém lednovém víkendu čeká další domácí zápas, tentokrát s 1. SC TEMPISH Vítkovice.

KLOKANKY CHTĚJÍ NAVÁZAT NA ÚSPĚŠNÝ ZÁPAS S BRNEM

Ty na Děkanku přijíždí v parádní formě, kdy posledních 6 zápasů vyhrály a rozhodně budou chtít v této sérii pokračovat. V předchozím společném střetnutí vyšel lépe zápas hráčkám Vítkovic, které nadělily rovný tucet gólů do sítě Bohemians. Při pohledu do minulé sezony jsou na tom modrobílé též lépe když nejprve doma vyhrály 8:1 a poté odjížděly z Děkanky s výhrou 5:1.

Hráčky Vítkovic se nacházejí na třetím místě extraligové tabulky s 39 body a ztrátou 3 bodů na vedoucí Jižní Město. Klokanky na tom jsou o něco hůře, aktuálně se nachází na 5 místě s 26 body.

Tým pod vedením trenéra Krbce je však posílen o nové hráčky, které se hned v prvním zápase proti Brnu ukázaly v parádním světle. Nejlépe na tom byla Satýnková, která mohla slavit hattrick a velkou měrou pomohla k důležitému vítězství. „Stačilo fakt sedmkrát vystřelit a dát šet gólů, jak je to jednoduchý, „ tak zněla slova z úst Satýnkové po zápase, kdy klokanky vyhrály poslední třetinu 6:1 a rozhodly o zápase. Celý rozhovor můžete sledujte na našem YouTube kanálu:

Samotná Satýnková má v nadcházejícím souboji s Vítkovicemi velký historický význam. V 1. semifinálovém zápase play off v roce 2011 dala hattrick a pomohla tak velkou měrou k postupu.

Video z toho zápasu zde:

Do závěru základní části schází pouhých 6 zápasů a každý tým se tak snaží vylepšit si pozici před play off.

Přijďte v neděli 14. ledna podpořit zelenobílé bojovnice v rozhodujících zápasech před play off, kdy každý bod rozhoduje. Zápas začíná v 15:00 na Sportovní hale Děkanka a těšit se můžete nejen na prvotřídní extraligový florbal ale i parádní atmosféru a přestávkovou soutěž. Základní vstupné činí 50kč a dětské vstupné do 15 let za 30kč.

FbŠ Bohemians vs. 1. SC TEMPISH Vítkovice

Neděle 14. ledna 2018, 15:00, Sportovní hala Děkanka

VOLNÁ VSTUPENKA

vitkovicezeny_-_vstupenka_-_frontside_-_500x_2529

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz