Aktivní rodiče absolvovali seminář s Bohemia Fyzio 12.12.2017

Rodiče si v rámci semináře Aktivních rodičů vyzkoušeli vyšetření s Bohemia Fyzio a zároveň si vyslechli výsledky zatím testovaných dětí.

Aktivní rodiče absolvovali seminář s Bohemia Fyzio

Semináře Aktivních rodičů, který byl zaměřen především na výsledky testovaných dětí se v pondělí 11.12. 2017 od 17:00 zůčastnilo téměř 30 rodičů. Zastoupeny byly především mládežnické týmy, ale dorazilo také několik rodičů ze starších kategorií. Celý seminář vedla fyzioterapeutka Eliška Vrátná, která zároveň testovala velké množství klubových dětí. Mezi největší problém bohemáckých dětí patří především problémy s držením těla a problémy s kotníky a koleny. Eliška na každý z problémů předvedla několik cviků, které pomáhají s prevencí a odstraněním problémů.

 

Druhá část semináře se pak týkala především rodičů. Rodiče si mohli vyzkoušet samotné vyšetření. Dále následovala ukázka jak cvičit při sedavém zaměstanání a nakonec byl prostor i na dotazy z řad rodičů.

 

Všem zúčastněným rodičům děkujeme a zároveň si dovolujeme pozvat na další seminář Aktivních rodičů, který se uskuteční v rámci zápasu žen s Tatranem. Více o akci zde:

http://www.fbsbohemians.cz/clanek_3542_setkani-cele-zenske-slozky-klubu-a-vanocni-special-s-tatranem

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz