Mlži v Kutné Hoře 7.12.2017

Mladší žáci z Prahy 4 odehráli svůj pátý turnaj letošní sezóny. Tentokrát vyrazili do Kutné Hory. Jak se jim dařilo se dozvíte v článku.

Mlži v Kutné Hoře

Letošní pátý turnaj jsme hráli v hale v Kutné Hoře. První jsme s Mladou Boleslaví porhráli nejtěsnějším možným výsledkem 0:1. Nedokázali jsme využívat šance, které jsme si naší dobrou hrou připravovali. Jediný gól, který jsme dostali, padl trochu nešťastně v naší přesilovce. Druhý zápas už jsme ovládli i přes to, že jsme na začátku druhého poločasu prohrávali s klukama z Rudné 0:2. Poté už na hřišti dominovali hráči v zelenobílých dresech. Skóre jsme otočoli a na konec jsme zvítězili 4:2. Poslední zápas jsme hráli o třetí místo na turnaji. V promíchané sestavě, kdy si někteří obránci vyzkoušeli hrát v útoku a někteří útočníci v obraně, nás opět trápila koncovka a Orka Čelákovice nás porazila 1:3.

Hráči se jednohlasně shodli, že největší problém jim dělalo vypořádat se s kluzkou podlahou. Jinak jsme podle názorů hráčů předváděli dobrý florbal, ale problém nám dělala koncovka, kterou musíme nadále pilovat.

Kritický k sobě byl Sebastian Štorch, podle kterého by měl on sám zlepšit běh a střelbu.

Tomáš Bednář nakonec celé hodnocení shrnul slovy: ,,Ať žijí klokani!"

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz