FLORBALOVÁ NEDĚLE: ZÁPAS SE ZNOJMEM 5.12.2017

Klokani v neděli 10.12. sehrají další utkání Superligy, hostí TJ Znojmo ze spodu tabulky. Od Bohemians se očekávají z domácí palubovky tři body.

FLORBALOVÁ NEDĚLE: ZÁPAS SE ZNOJMEM

Bohemians vs. Znojmo, Tipsport Superliga

Před utkáním 16. kola Tipsport Superligy se Florbalová škola Bohemians drží na posledním postupovém místě do play off. Postupovou pozici si jistě budou posílit v nadcházejícím utkání. Případná výhra by je mohla posunout až na 6. místo, před Acema Spartu Praha.

Klokani v posledních zápasech zvládli souboj s dravými nováčky soutěže, když doma na Děkance porazili Florbal Ústí 7:4 a School Match v České Lípě proměnili v gólové hody (vítězství 13:5). Po této sérii však přišla těsná prohra v pražském derby s Chodovem (prohra 5:4).

V neděli 10/12/2017 přivítáme na Děkankce v odvetném utkání TJ Znojmo LAUFEN CZ. Celek z Jihomoravského kraje se nachází až na předposledním místě tabulky, tudíž se od klokanů očekává připsání tří bodů do ligové tabulky.

Znojemští florbalisté prožívají od konce října výkonnostní krizi. Naposledy se jim podařilo plně bodovat 23.10., kdy v domácím utkání zdolali rivaly z Brna 3:2. Po tomto zápase přišla výhra v prodloužení nad nováčkem z České lípy, a pak už jen série pěti proher v řadě.

Je však nutno konstatovat, že až na Brno se jednalo o soupeře z čela tabulky, tudíž výsledky nemusí zcela vypovídat o aktuální formě soupeře a je nutno se mít na pozoru. Znojmo bude chtít určitě tuto „šňůru“ přetrhnout.

V dresu Znojma se můžeme těšit na dvojnásobného medailistu z Mistroství světa, Milana Fridricha, na kterého si naše obrana bude muset dávat jistě pozor, jelikož dávat góly, ještě stále umí. Vzpomeňme minulé utkání proti Znojmu z konce záři. Milan Fridrich se svými dvěma góly postaral o drama v zápase, které nakonec Klokani vyhráli 2:3.

Bohemians se tedy budou snažit potvrdit pozitivní bilanci a většina statistik hovoří pro ně.

Přijďte podpořit naše zelenobílé borce, užít si gólovou radost a zpříjemnit si nedělní večer skvělým sportovním zážitkem. Utkání začíná v 17:00 ve sportovní hale Děkanka, hala se včetně doprovodného programu otevírá v 16:00.

FbŠ Bohemians vs. TJ Znojmo LAUFEN CZ

Neděle 10.12.2017, 17:00, Sportovní hala Děkanka

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz