Mladší žáci se představí v Kutné Hoře 30.11.2017

Mladší žáci Praha 4 vyrazí tento víkend za dalším turnajem do Kutné Hory. Jak se jim dařilo minule se dočtete v článku.

Mladší žáci se představí v Kutné Hoře

,,V sobotu 18.11. se náš tým sešel na Děkance. První zápas jsme odehráli s Počernicemi. Hned po začátku se do vedení dostal soupeř. Pak jsme ale nastříleli dva góly. Nikdo dlouho neskóroval, pak se ale opět prosadily Počernice. Dvě minuty před koncem dal gól Kuba Ruml a zase jsme vedli. Nakonec měly Počernice standardku od jejich branky, nahodili míček před naší branku a nakonec balonek skončil v síti. A tak jsme remizovali 3:3.

Po dvou hodinové pauze jsme hráli s Tigers Praha. Asi 3 minuty před koncem Tigers vedli 5:3, ale díky dvoum gólům Matyáše Pořízka jsme vyrovnali a uhráli alespoň remízu 5:5.

Poslední zápas jsme hráli s Wizardama. Po první polovině to bylo vyrovnané 1:1. Před koncem zápasu jsme čelili standardce soupeře před naší brankou. Bohužel jsme z ní dostali gól a tak jsme prohráli 1:2. A tak jsme smutní ze čtvrtého místa odešli domů." Takový byl hrací den z pohledu Šimona Mazánka.

Trenéři ovšem s předvedenými výkony nebyli spokojeni. ,,Dnes na Děkanku dorazilo patnáct "mistrů světa", kteří si mysleli, že se zápasy vyhrají samy." Shoduje se trenérské duo Grmolec-Palatínus. ,,Podle toho, co mi Tonda s Grmim každou chvíli vypráví, jsem se těšil na kvalitní hru, kterou bude Bohemka v domácí hale předvádět. Z turnaje odjíždím zklamaný." Doplňuje šéftrenér Tomáš Grigar.

Další turnaj čeká mladší žáky v sobotu 2.12. a celý tým bude chtít napravit své chyby z minulého turnaje a k zápasům přistoupí zodpovědně s jediným cílem: Vyhrát!