Poslední víkend před PRVNÍ ADVENTNÍ nedělí nám nepomohl k udržení PRVNÍHO MÍSTA 28.11.2017

Poslední víkend před první adventní nedělí jsme se sešli na Jedenáctce k dalším zápasům starších žákyň.

Poslední víkend před PRVNÍ ADVENTNÍ nedělí nám nepomohl k udržení PRVNÍHO MÍSTA

FbŠ Bohemians bílé x FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 5:1 (1:0; 4:1)

Panthers Praha x FbŠ Bohemians bílé 1:14 (0:6; 1:8)

TIGERS FK Jižní Město x FbŠ Bohemians bílé 6:5 (1:2; 5:3)

Poslední víkend před první adventní nedělí jsme se sešli na Jedenáctce, tentokrát pod vedením hlavního trenéra Dana Krátkého a skoro v kompletní sestavě. Bohužel se ale ukázalo, že Andy Bukvajovou skolila chřipka, nicméně přišla posila ze zelených - Ema Košťálová a tak se dalo hrát alespoň na kompletní 2 pětky.

První tým byl tradiční a to domácí Chodov. Nastoupili jsem proti Modrým (Chodov blue). Ranní zápasy nebývají naši nejsilnější stránkou, což jsme ukázali hned v 1. polovině. Chudé skóre 1:0 v poločase (naštěstí v náš prospěch) vzbuzovalo mírné obavy. Holky se ale probraly a dovedly zápas k vítězství 5:1. Že se trénink a poctivý přístup vyplácí, potvrdila naše obránkyně Anička Rozvaldová, která v utkání hned 2x skórovala. Její chvíle přišla! Gratulujeme Aničko. Jen tak dál.

V druhém zápase nás čekal tým z druhého koše. A bylo to znát. Hrálo se prakticky jen na půlce soupeře. Tempo by se asi nedalo nazvat svižné, ale 14 gólů je 14 gólů. Čestný gól jsme soupeřkám dopřáli jen v závěru utkání. Highlighty zápasu: hattricky Dominiky Krátké a Veroniky Mandíkové, 2 góly obránkyně Lucky Hernandezové a gól + 2 asistence nové posily Emy Košťálové.

Ve finále nás čekal náš rival z Tigers, se kterým jsme měli do této doby shodný počet bodů v tabulce, ale lepší skóre, takže jsme se vyhřívali na výsluní první příčky průběžného hodnocení. A tuto pozici jsme chtěli udržet a soupeřkám oplatit porážku z minulého finále. Vzájemné duely s Tigers  vždy nabízejí kvalitní florbal, tvrdou hru, rozbouřené emoce a dramatické přelívání skóre nahoru dolu. Vše bylo k vidění, navíc i slušný počet gólů na obou stranách. Bohužel v naší síti byl o jeden navíc.  Ale abychom nezapomněli na individuální úspěchy, skórovala i naše poslední obránkyně doposud bez gólu - Tereza Králová. A zrovna proti takovému soupeři!

Věřím, že příště se nám skloubí individuální úspěchy s týmovými a vrátíme se tam, odkud jsme dočasně (a jistě i takticky) vyklidili pozice. Před Vánoci (9.12.) budeme mít ještě příležitost.

 

Autor: Lucie SKALÍKOVÁ

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz