Dorostenci za 6 bodů 28.11.2017

Dorostenci o víkendu naplno bodovali a připsali si velmi důležité body.

Dorostenci za 6 bodů

V neděli 19.11 jsme se kolem deváté hodiny ranní sešli v Nové hale v Mladé Boleslavi. Všichni jsme se (až na pár výjimek) dostavili včas. Je nutno dodat, že v tento den jsme hráli poměrně důležité zápasy a pokud jsme chtěli pomýšlet na postup do vyšší ligy museli jsme naplno bodovat. Do tohoto dne jsme sice měli prohraný pouze jeden zápas, ale věděli jsme, že každé sebemenší zaváhání by nás mohlo stát postup. Od 10:10 jsme hráli náš první zápas proti týmu z Unhoště. I když se tento tým nacházel na samotném konci tabulky, nechtěli jsme nic nechat náhodě. Do zápasu jsme vstoupili ve vysokém tempu, a po necelých třech minutách se po dobře mířené nahrávce od Sébi Másla trefila naše letní posila Jakub Kramer. Po dalších dvaceti se už na světelné tabuli, po střele z půlky hřiště, ukazovalo skóre 2:0. Autorem byl Daniel Macál. První třetinu jsme zakončili 5:0. Ačkoliv by se tento výsledek mohl z pohledu diváka zdát dobrý, nebyl náš trenér Tomáš Grigar spokojen. Docházelo totiž k velké ztrátě balónků na středu hřiště a neproměňování vysokého počtu gólových šancí. Skóre se nám už podařilo udržet, a po 36 minutách na hřišti si odnášíme 3 body a výsledek 11:1.

Ten těžší zápas nás čekal od půl druhé proti týmu z Kralup, který zatím neprohrál ani jeden zápas. 30 sekund po zahajovacím hvizdu se již však trefil Štěpán Straka, a za dalších 20 i Matěj Gubien. Kralupy si krátce po našem třetím gólu vzaly oddechový čas a podařilo se jim srovnat na 3:1. Do konce třetiny se ještě stihl trefit Otakar Semerák. Skóre jsme do konce zápasu už pohlídali a nepustili jsme kluky z Kralup do žádné větší šance. 5 minut před koncem jsme tak vedli již 13:3. V čase 7:59 si po hrubém faulu šel na 5 minut sednout Patrick Smejkal. Po třech minutách ho následoval i hráč s číslem 17 – Otakar Semerák. Poslední minutu už jsme tak dohrávali ve třech. Hráčům Kralup se už výsledek změnit nepodařil, a tak jsme slavili další 3 body a vysokou výhru nad týmem, který do této doby vedl, s osmi vyhranými, a žádným prohraným zápasem naší tabulku.

Dorostenci B si tak odvezli cenných 6 bodů a motivaci do příštího hracího dne.

Myslím že všichni hráči si za odehrané zápasy zaslouží pochvalu, a doufám že podobných výsledků bude jenom přibývat.