SCHOOL MATCH 2017: FbŠ Bohemians vs. Mladá Boleslav 14.11.2017

Třetí ročník úspěšného projektu School Match je tady! Utkání nejvyšší české florbalové soutěže mužů pořádané mimořádně pro žáky základních a středních škol.

SCHOOL MATCH 2017: FbŠ Bohemians vs. Mladá Boleslav

Rádi byste dopřáli svým žákům a studentům pod vánoční stromeček jedinečný zážitek? Pak s nimi vyrazte na utkání nejvyšší florbalové soutěže mezi FbŠ Bohemians a Mladou Boleslaví, které bude v rámci soutěže Tipsport Superligy sehráno ve středu 13. prosince 2017 od 10.00 do 12.00h v Aréně Sparta, Podvinný mlýn 2131/11, Praha 9. Doprovodný program začíná již v 9.00 h a potrvá do 13.00 h.

Vstup je pro žáky i jejich pedagogy ZDARMA.

V loňském roce sledovalo derby mezi Bohemians a Mladou Boleslaví 1153 školáků, kteří vytvořili parádní atmosféru. Proti zelenobílým klokanům se postaví opět kádr nabitý florbalovými hvězdami. Mladá Boleslav patří mezi to nejlepší, co český florbal může nabídnout, a školáci tak v akci uvidí několik reprezentantů České republiky.

Kromě vlastního utkání je pro ně připraven bohatý doprovodný program samozřejmě i s možností zahrát si florbal.

V přestávkách hlavního utkání budou mít žáci příležitost zúčastnit se nejrůznějších soutěží. Své štěstí mohou zkusit rovněž v soutěži o nejlepší transparent s florbalovou tématikou, který si s sebou přinesou. Vítězný transparent vyhraje pro svoji školu florbalový set!

PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z LOŇSKÉHO ROČNÍKU:

Všichni se pak mohou těšit na fandítka, drobné dárky, maskoty, využít fotokoutek, florbalové minihřiště a zapojit se do dalších bonusových aktivit. Chystáme samozřejmě i ochutnávku cukroví a vánoční výzdobu.

Věříme, že k vzrušujícímu průběhu významného florbalového utkání mezi hráči Bohemians a Mladé Boleslavi přispějí i žáci a studenti coby nadšení fanoušci a svojí aktivní podporou povzbudí oba týmy k co nejlepšímu výkonu na hřišti. Hráči jim za to po skončení utkání poděkují potleskem a autogramiádou.

Máte-li zájem zúčastnit se výše uvedeného utkání a jeho vánočně laděného doprovodného programu, přihlaste své žáky, studenty a pedagogy na níže uvedeném kontaktu. Uzávěrka přihlášek je 26. listopadu 2017. Vzhledem k tomu, že počet míst na diváckých tribunách je limitován a o akci je zájem, doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Rezervace vstupenek:
Vojtěch Klein
Email: vojtech.klein@fbsbohemians.cz
Tel.: 728-116-326

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz