DALŠÍ PRODLOUŽENÍ V POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY 9.11.2017

Klokani se měli co otáčet, aby otočili zápas s Black Angels.

DALŠÍ PRODLOUŽENÍ V POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY

V úterní podvečer jsme mohli sledovat, jak se superligový tým, pod vedením Michala Jedličky, popral s prvoligovými Black Angels.

Zápas klokani nezačali dobře, již ve třetí minutě inkasovali z hole Tadeáše Velechovského a odstartovalo se tím přetahování pomyslného provazu. Srovnání přišlo však záhy, v čase 5:17 se za nás trefil Pavel Čihák. Provaz na stranu černých andělů opět přetáhl Vojtěch Novotný. Na jeho trefu reagoval o tři minuty později Jakub Šárka při signalizovaném vyloučení hostů (2:2). Poslední slovo v první třetině měl však domácí celek, trefil se Andrej Svatoš (3:2).

Začátek druhé třetiny byl pro klokany ještě horší než start první. Trefili se dvakrát domácí a na světelném ukazateli skóre svítil stav 5:2. Snížit se našemu celku podařilo po trefě Radka Mandíka, asistoval Antonín Palatínus (5:3). Poslední slovo třetiny však měl opět tým Black Angels a bylo to opět o tři branky.

V poslední hrací části čekal Bohemians nelehký úkol, otočit nepříznivý stav utkání proti dobře hrajícím Angels. Správný impulz přišel v čase 43:56, kdy přesně zamířil David Šimek. Následně přišly další dva góly zelenobílých a bylo srovnáno (6:6). Do konce řádné hrací doby se podařilo oběma týmům připsat na svůj gólový účet ještě po jedné brance. Šlo se tedy do prodloužení za stavu 7:7.

Prodloužení však bylo krátkou písní. Po necelé minutě a půl rozhodla o bodu navíc pro klokany mladá dobře hrající puška Kryštof Krbec.

Komentář asistenta domácích pana Pajera: Z naší strany poctivě odmakané utkání a proti superligovému soupeři jsme si vytvořili velké množství šancí. I když jsme dali sedm gólů, tak nakonec rozhodlo to, že jsme nebyli produktivní. Zejména v naší přesilovce bych uvítal kdybychom alespoň neinkasovali. Díky divákům, kteří nás přišli podpořit a soupeři za perfektní přípravu do ligu.

Komentář trenéra hostů pana Jedličky: Atraktivní utkání pro diváky. Jsme rádi, že jich přišlo tolik. Tři čtvrtě zápasu tahali za kratší konec špagátku a myslím si, že domácí hlavně díky bratrům Hněvkovským nás posadili na koně a my jsme to využili. Za výhru jsme rádi.

Black Angels : FbŠ Bohemians, 7:8 p
branky: 3. Tadeáš Velechovský, 9. Vojtěch Novotný, 14. Andrej Svatoš, 29. Jan Hněvkovský, 30. Jakub Hromada, 39. Dan Moravec, 53. Jan Kopecký - 6. Pavel Čihák, 12. Jakub Šárka, 32. Radek Mandík, 44. David Šimek, 49. Matyáš Krebner, 49. David Šimek, 54. Daniel Cabejšek, 62. Kryštof Krbec; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jakub Kaněra 40 - Ondřej Kratěk 35; po třetinách: 3:2, 3:1, 1:4, 0:1;

Muži si tak připsali další dva body do osmifinálové tabulky Poháru České pojišťovny. Zatím se Bohemians drží na první příčce tabulky, ovšem další dva týmy mají odehráno pouze jedno utkání.

Poslední zápas Poháru čeká muže 23.11. proti celku ACEMA Sparta Praha.