Tréninky na Praze 10 Olešské v plném proudu! 7.11.2017

Po úvodních problémech se tréninková skupina na P10 rozjela v plném proudu. Jak to u nich vypadá a jak se k týmu připojit?

Tréninky na Praze 10 Olešské v plném proudu!

Začátek nové sezóny byl pro náš tým poněkud stížený kvůli probíhající rekonstrukci tělocvičny. Na začátku září stále nebylo jasné, kdy dělníci rekonstrukci dokončí. Nebylo kde trénovat. Před námi stála otázka, zda tréninky omezit, přesměrovat do jiné haly a riskovat, že se tým rozpadne anebo využít alespoň venkovního hřiště na Olešské. Nakonec jsme zvolili možnost venkovních tréninků v kombinaci s bonusovými halovými tréninky ve sportovní hale Děkanka.

Myslím, že jsme zvolili správně, tým se stmelil. Kromě florbalu jsme si tak mohli zahrát fotbálek, případně si vyzkoušet, jak se hraje florbal na celém fotbalovém hřišti. Hodně jsme pracovali také na obratnosti. Jelikož nejsme z cukru, absolvovali jsme i několik tréninků za nepříznivého počasí. Vítr a déšť nás nezastavil, ba naopak, stal se přímým důkazem našeho odhodlání.

Nyní už naplno pracujeme na zdokonalování florbalové techniky a také pohybových schopností v naší domácí hale. Tréninky probíhají každé úterý a čtvrtek ve školní tělocvičně na ZŠ Olešská od 16:00 do 17:30. Do ligových utkání vysíláme pravidelně tým elévů a starších žáků, kteří jsou doplňovány mladšími žáky.

Máš zájem se zapojit do týmu na Praze 10? Neváhej a kontaktuj Antonína Palatínuse (antonin.palatinus@fbsbohemians.cz, 723 725 809) nebo přijď rovnou na trénink a od trenérů se dozvíš vše potřebné.

 

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz