Brankáři se zaměřili na přesuny. 1.11.2017

Na dalším brankářském tréninku se gólmani zaměřili na jednu z nejdůležitějších činností. Hodnocení Honzy Řeháka a termín dalšího tréninku v článku.

Brankáři se zaměřili na přesuny.

Poslední říjnový den byl ve znamení druhého brankářského tréninku FbŠ Bohemians. Trénink byl zaměřen především na koordinaci a přesuny. Tréninku se zúčastnilo 22 gólmanů napříč celým klubem. Trénink proběhl ve velmi slušném tempu a všichni zúčastnění odcházeli z tréninku spokojení a natěšeni na trénink další.

 

Tréninku se také poprvé jako trenér zúčastnil juniorský gólman Ondra Kratěk, který se hned pustil do předávání zkušeností svým mladším kolegům a předváděl něco ze svého umění.

 

Další trénink se uskuteční už 14.11. od 17:15 opět na SH Děkanka.

Komentář juniorského gólmana Honzy Řeháka: Včerejší brankářský trénink se mi líbil, jsem rád, že Bohemka takové tréninky dělá a že mám možnost na ně chodit. Soustředili jsme na důležitou část, a to přesuny. Mám pocit, že jsem se v nich opravdu technicky posunul a napravil chyby, které jsem dělal. Ovšem k eliminaci všech chyb mám před sebou ještě dlouhou cestu. Bavilo mě to a doufám, že budeme pokračovat v podobném zábavném duchu a v trénování méně i více důležitých dovedností potřebných k úspěšnému působení v brankovišti. Na další trénink se těším.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz