Turnaj STARŠÍ ŽÁKYNĚ (1.koš BÍLÉ) 3.kolo 31.10.2017

Starší žákyně hrály o víkendu svůj další ligový turnaj. Jak se jim dařilo? Více se dozvíte v článku.

Turnaj STARŠÍ ŽÁKYNĚ (1.koš BÍLÉ) 3.kolo

FbŠ Bohemians bílé x FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 5:0 (3:0; 2:0)

Slavia PLZEŇ x FbŠ Bohemians bílé 0:4 (0:4; 0:0)

FbŠ Bohemians bílé x FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:0 (2:0; 3:0)

 

Poslední říjnovou sobotu, a navíc sváteční, jsme se sešli ve sportovní hale Jižní Město. Vstávali jsme brzy a už 8,30 hod čekaly naše děvčata hráčky Fat Pipe Florbal Chodov BLUE. Jako první se trefila Andy Bukvajová po přihrávce Terky Králové. Další branku přidala opět Andy Bukvajová při asistenci Veroniky Mandíkové. Holky pokračovaly bojovně a  branku vstřelila Eliška Knetlová po přihrávce Sofie Skalíkové. Přestávka děvčatům prospěla a ještě se trefila Dominika Krátká  po přispění Andy Bukvajové. O poslední branku se postarala Eliška Knetlová, které asistovala Emilie Skalíková. Výhra děvčat 5-0 byla zasloužená.

 

Ve druhém zápase děvčata čekaly hráčky Slavie Plzeň. Neodehrála se ani minuta utkání a už jsme vedli. Trefila se Eliška Knetlová. Další branky přidala Emilie Skalíková po přihrávce Sofie Skalíkové. I o další branku se postaraly  sestry Skalíkovy (Emilie, as. Sofie). Bohužel před přestávkou byla vyloučena Terka Králová. Hra v oslabení je ale naší silnou stránkou, o další branku v soupeřově síti se postarala  Emilie Skalíková při asistenci Dominiky Krátké. V druhé polovině naše děvčata asi trochu odpočívala a tak jsme se další branky nedočkali. Konečný stav na časomíře zůstal na stavu 0-4.

 

Třetí zápas, zápas o první místo, čekal holky opět Chodov. Tentokrát ani modrý ani bílý, prostě jenom Fat Pipe Florbal Chodov. Děvčata nastoupily bez Elišky Knetlové. Tempo bylo svižné, hned na začátku vstřelila branku Dominika Krátká za asistence Andy Bukvajové. I o druhou branku se postarala Dominika Krátká tentokrát asistovala  Veronika Mandíková. V druhé polovině pokračovala ve střelbě Emilie Skalíková - jednou ji nahrála Terka Králová, dvakrát Sofie Skalíková. Finálový zápas holky vyhrály 5-0.

 

Za dnešek si děvčata zaslouží velkou pochvalu. Především naprosto bezchybná brankářka Eliška Koželuhová, která udržela čisté konto celý turnaj. Gratulujeme!  Díky dnešnímu výsledku  se holky posunuly na čelo tabulky. Za 14 dní se sejdeme (doufám) v plném počtu v Mladé Boleslavy.

Autor: Iveta Králová

 


Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz