V neděli se jde fandit klokanům a klokankám. A pokud stále pochybujete, tak tady je pár důvodů, proč se rozhodnout právě pro nás. :-)

DESET DŮVODŮ, PROČ JÍT V NEDĚLI NA BOHEMKU

NEJKRÁSNĚJŠÍ TÝM

Je to tak. Hlasovali jsme v šatně a jednohlasně jsme se shodli, že jsme nejkrásnější tým v superlize. Dokonce se objevovali i názory, že v tomhle hrajeme tak trošku vlastní ligu. ;-)

ATRAKTIVNÍ FLORBAL

Obrana nám moc nevoní, takže od nás nečekejte beton. Rádi útočíme, takže pokud chcete vidět pořádnou porci gólů, tak je Bohemka jasnou volbou.

MÁME FORMU

Co si budeme povídat. Pět posledních zápasů hrajeme jak „zelenobílej balet“. Čtyři z nich jsme vyhráli v Superlize, jedno v poháru. Tabulkou se po pomalejším startu škrábeme nahoru a trenérům i fanouškům děláme radost.

DĚKANKA

Trošku jsme na hale opět zamakali, a to nejen na tréninku. Můžete se těšit na pár nových prvků v rámci výzdoby haly. Současně vám asi nemusíme vykládat, že budou otevřená obě patra, takže ti, kdo mají rádi superligový florbal skoro „ze střídačky“, si přijdou na své.

DIVÁCKÉ SOUTĚŽE

V obou přestávkách se rozhodně nudit nebudeme. Svůj um vám během nich předvede naše mládež v podobě miniutkání a hlavně si zasoutěžíme o ceny z našeho fanshopu. Chytněte míček od našeho klokana a staňte se hvězdou přestávky.

DOPROVODNÝ PROGRAM

A stále to není všechno. Za moderátorský mikrofon se postaví Petr Koukal, který pravidelně moderuje i utkání fotbalových klokanů v Ďolíčku a na florbalovou neděli se už pečlivě chystá. Kromě soutěží totiž obě utkání okořeníme přestávkovými rozhovory, čeká na nás smilebox, pár ocenění a tradičně otevřená restaurace Děkanka. Chybět nebude ani maskot klokan.

PITNÝ REŽIM

Na pokladně na vás bude čekat malý dárek v podobě nápoje Smarty Drink. A pokud se na naše hostesky usmějete, tak možná dostanete i dva. :-)

FANSHOP

Na horní tribuně bude tradičně otevřen i náš fanshop. V něm najdete všechny novinky k letošní sezóně i stálou nabídku zboží. Stále ještě máme k prodeji průvodce florbalovou Tipsport Superligou. Pokud tedy hltáte nejvyšší domácí soutěž a o týmech chcete vědět všechno, pak ho považujeme za povinnou výbavu.

DVOJITÁ PORCE

Nejen muži, ale i ženy jdou do boje za Bohemku. Jejich utkání proti mistrovským Tigers začíná ve 13:00 a za dvě utkání tak platíte jednou. A to už se vyplatí! Jo a mimochodem, holky v nových dresech taky nevypadají úplně špatně. ;-)

CHCEME 6 BODŮ

Co si budeme povídat. Bohemka je srdeční záležitost všech hráčů i fanoušků, takže neváhejte a přijďte společně s námi v neděli zvítězit. 2 utkání = chceme 6 bodů a oslavit s vámi vítězství!