ŽENY BOHEMIANS V NEDĚLI PROTI FLORBALOVÉMU MISTROVI 10.10.2017

Už v neděli přijedou na Děkanku mistryně ČR.

ŽENY BOHEMIANS V NEDĚLI PROTI FLORBALOVÉMU MISTROVI

Další Extraligový zápas proběhne na konci tohoto týdne, tedy v neděli 15.10.2017 od 13:00. Ženy budou hrát na domácí půdě proti současnému mistrovi Ivanti Tigers FK Jižní Město. V loňské sezóně na sebe narazili dvakrát v základní části. První vzájemný zápas hráčky Bohemians prohrály těsně, když se do zápasu opřely až po druhé přestávce, a tak jim závěrečný dvacetiminutový limit nakonec nestačil. Ničeho se nezalekly a v domácím zápase se popraly o výhru, kdy to tentokrát stihly a v poslední třetině nasázely do branky Tigers pět gólů a připsaly si výhru na svou stranu. Vzájemné bilance jsou tedy 1:1.

Ale po předchozím odehraném kole, kdy ženy Bohemians ne úplně jednoznačně vyhrály proti Tatran Střešovice se nedá předpovídat vůbec nic. Zápas klokanky vyhrály až v prodloužení, kdy se po dvou minutách nemýlila Poláková. Zachrání i tentokrát Hanka Poláková svůj zelenobílý tým? O tom se přijďte přesvědčit sami na sportovní halu Děkanka.

V dresu našich soupeřek se navíc představí dlouholetá bývalá kapitánka žen Iveta Hyršlová, brankářka Jana Christianová a také Dagmar Surá. Speciální nádech bude mít toto utkání i pro Moniku Slavíkovou, která dříve oblékala dres Tigers.