ŽENY BOHEMIANS V NEDĚLI PROTI FLORBALOVÉMU MISTROVI 10.10.2017

Už v neděli přijedou na Děkanku mistryně ČR.

ŽENY BOHEMIANS V NEDĚLI PROTI FLORBALOVÉMU MISTROVI

Další Extraligový zápas proběhne na konci tohoto týdne, tedy v neděli 15.10.2017 od 13:00. Ženy budou hrát na domácí půdě proti současnému mistrovi Ivanti Tigers FK Jižní Město. V loňské sezóně na sebe narazili dvakrát v základní části. První vzájemný zápas hráčky Bohemians prohrály těsně, když se do zápasu opřely až po druhé přestávce, a tak jim závěrečný dvacetiminutový limit nakonec nestačil. Ničeho se nezalekly a v domácím zápase se popraly o výhru, kdy to tentokrát stihly a v poslední třetině nasázely do branky Tigers pět gólů a připsaly si výhru na svou stranu. Vzájemné bilance jsou tedy 1:1.

Ale po předchozím odehraném kole, kdy ženy Bohemians ne úplně jednoznačně vyhrály proti Tatran Střešovice se nedá předpovídat vůbec nic. Zápas klokanky vyhrály až v prodloužení, kdy se po dvou minutách nemýlila Poláková. Zachrání i tentokrát Hanka Poláková svůj zelenobílý tým? O tom se přijďte přesvědčit sami na sportovní halu Děkanka.

V dresu našich soupeřek se navíc představí dlouholetá bývalá kapitánka žen Iveta Hyršlová, brankářka Jana Christianová a také Dagmar Surá. Speciální nádech bude mít toto utkání i pro Moniku Slavíkovou, která dříve oblékala dres Tigers.

Program – 15. 10. 2017:

13:00 – FbŠ Bohemians vs. Ivanti TIGERS FK Jižní Město – Extraliga žen

VOLNÁ VSTUPENKA:

ostrava_-_vstupenka_-_frontside_-_500x_2529

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz