KLOKANKY NA TATRANU POUZE ZA DVA BODY 10.10.2017

Ve Střešovicích se ženám příliš nedařilo, vítězství zachránily až v prodloužení.

KLOKANKY NA TATRANU POUZE ZA DVA BODY

Klokanky si na Tatran jely pro 3 body, ale jejich výkon tomu od začátku příliš nenasvědčoval. Na konci 3. minuty šel Tatran do vedení a bylo zle. V 7. minutě sice klokanky z hole Elišky Reischlové vyrovnaly, ale Tatran po chvilce opět využil zaváhání obrany a vedl 2:1. Remízový stav zařídila z přečíslení 2 na 1 Hana Poláková a šlo se do šaten.

Prostřední dějství začalo dobře. Monika Slavíková po půl minutě otočila stav utkání na stranu klokanek a v polovině zápasu zvýšila Andrea Kadidlová už na 2:4 pro Bohemians. Jenže přišlo polevení a Tatran začal stav zápasu otáčet. Do konce třetiny vstřelil kontaktní gól na 3:4.

V poslední části mu pak stačilo 10 vteřin na to, aby skóre opět strhnul na svou stranu a ve 43. minutě už vedl 5:4. Klokanky sice zapnuly, ale matný výkon rozhodně nepřipomínal souboj favorita s outsiderem. Tatran dokázal udávat tempo hry a vyrovnání se klokanky dočkaly až v 58. minutě, kdy se prosadila Hana Poláková. Stejná hráčka pak v prodloužení strhla vítězství na stranu klokanek a rozhodla o tom, že druhý bod poputuje na Děkanku.

Tam se také už tuto neděli uskuteční další domácí utkání od 13:00, kdy se ženy utkají s mistrovskými Tigers a věřme, že tentokrát do utkání vstoupí pravou nohou.

Únětická 12° Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 5:6p

branky: 3. Lenka Faltusová, 13. Liana Matěvosova, 37. Karolína Vachušková, 43. Lenka Faltusová, 43. Karolína Vachušková - 7. Eliška Reischlová, 17. Hana Poláková, 21. Monika Slavíková, 31. Andrea Kadidlová, 58. Hana Poláková, 63. Hana Poláková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Eliška Drbalová ? - Daniela Kreisingerová ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:1, 0:1;

Komentar trenera hosti: Před skvělou diváckou kulisou se hrál florbal místy nahoru - dolů, diváci hnali Tatran kupředu a vzhledem k vývoji utkání jsem rád za dva body. Některé hráčky se budou muset probrat, aby se vůbec vešly do sestavy. Děkuji soupeři za utkání.

Komentář trenéra domácích p. Vybírala: Dnes holky předvedly fantastický výkon, který byl podpořen úžasnými fanoušky. Holkám nelze nic upřít, ale jen poděkovat za dnešní zážitek, protože vidět můj tým, jak diktuje tempo hry po většinu utkání, je pro mě největší odměnou. Bohužel plný počet bodů nás stála naše slabší produktivita a výpadek ve 2.třetině hry. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu v hledišti a holkám za předvedený výkon!