Prague Open 2017 je za námi 20.6.2017

Oblíbený turnaj Prague Open se letos odehrál ve třetím červnovém víkendu opět na "domácí" Děkance. Více informací naleznete v článku.

Prague Open 2017 je za námi

Prague Open byl letos opět plně obsazen družstvy, která si svůj postup vybojovala v dlouhodobém turnaji Jarní pohár. Lépe umístěná skupina se o úplné vítězství turnaje a titul vítěze Prague Open 2017 utkala v sobotu, neděle patřila "play-off B", tedy níže umístěným družstvům.

 

Domácí zelenobílí měli své zastoupení na turnaji v top 8 prostřednictvím výběrového týmu můžů a žen s názvem Bohemáčtí zabijáci. Do finálového dne vstoupili výborně, vítězstvím 7:2 nad veterány Black Angels. V druhém zápase porazili rozdílem jediného gólu AC Sparta Praha "B" a postoupili tak do finále. V něm se ale zřejmě projevila únava z již probíhající intenzivní letní přípravy, takže podlehli týmu H. četa, který ušetřil síly v prvním zápase, který vyhráli kontumačně, poměrem 6:8 a brali stříbro.

 

V nedělním play-off B měla Bohemka zastoupení hned dvojí - junioři a muži B. Ani jeden z týmů však nedokázal vybojovat medailové umístění.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz