OPEN AIR ZÁPAS MUŽŮ PŘERUŠIL DÉŠŤ 20.9.2016

První zápas Tipsport Superligy pod širým nebem skončil těsně před závěrem druhé třetiny. Utkání totiž přerušil déšť, a tak bylo utkání za stavu 2:5 pro Florbal Chodov ukončeno.

OPEN AIR ZÁPAS MUŽŮ PŘERUŠIL DÉŠŤ

První třetina začala ve vysokém tempu, kterého hned na začátku využil Chodov. V čase 0:58 využil první příležitost Patrik Dóža a bylo to 0:1. Ve 14. minutě pak stejný hráč potrestal další chybu v obraně a s klokany to nevypadalo moc dobře. Zelenobílí však přepli na vyšší rychlostní stupeň a za necelé 2 minuty snížil Jakub Šárka na 1:2. Za tohoto stavu se i odešlo do kabin.

Na zápas dorazilo 1620 diváků, kteří vytvořili úžasnou atmosféru. Velkou zásluhu na ní měli fanoušci ze Sektoru 1905, kterých dorazilo přes 70 a měli nachystané i choreo k výročí 20 let od založení našeho klubu.

Ve skvělé atmosféře pokračovala i druhá třetina, kdy se ovšem dařilo hlavně hráčům Chodova. Dóža zkompletoval hattrick, Strachota zvýšil na 1:4 a když klokani nevyužili ani přesilovku, prosadil se Tyl na druhé straně. Za stavu 1:5 pak vypálil ve svém prvním superligovém utkání Matyáš Krebner a ranou do horního růžku snížil na 2:5. To bohužel bylo z utkání vše.

SESTŘIH BRANEK:

Před koncem druhé třetiny rozhodčí nařídili odchod do šaten po zranění Miloše Tyla. A jelikož chvíli poté začalo pršet, utkání bylo přerušeno. Hrací plocha by se už nestihla do západu slunce připravit. Podle posledních informací se oba kluby dohodly na tom, že se celé utkání bude opakovat v termínu po Poháru mistrů, kterého se Chodov účastní. O konečném rozhodnutí vás budeme v nejbližší době informovat.

Letošní open air tak stihly odehrát jen ženy, ale i tak musíme ocenit snahu všech pořadatelů, kteří několikrát vysušili hřiště a snažili se o bezproblémový průběh akce udělat maximum.

Děkujeme všem příznivcům obou klubů a sponzorům, bez kterých by akce neproběhla a věříme, že se na nás příští rok usměje sluníčko. :-)