ZABIJAČKOVÉ HODY: BOHEMIANS VS. LITVÍNOV 21.2.2016

Na závěr základní části jsme si pro vás přichystali něco speciálního. I když tenhle příběh se spíš napsal sám už před mnoha a mnoha lety.

ZABIJAČKOVÉ HODY: BOHEMIANS VS. LITVÍNOV

Florbalisté Bohemians totiž na Děkance vyzvou v utkání 22. kola následovníky bájného Bivoje, který měl kdysi chytit na Kavčích horách divokého kance, tedy v blízkosti naší domácí haly. Zároveň jsou oba týmy těmi nejtrestanějšími, a tak není divu, že jsme s těmito „řezníky“ na hřišti nachystali ZABIJAČKOVÉ HODY jako doprovodný program k utkání.

Nedělní program – 28.2.2016:

Od 17:00 – FbŠ Bohemians vs. Bivoj Litvínov – Tipsport Superliga, SH Děkanka

V neděli to tedy nebude jen o florbalu jako takovém. Bohatá zásoba zabijačkových dobrot, divácké soutěže a další doprovodný program čeká na všechny diváky v neděli od 15:30 do pozdních večerních hodin.

Oba týmy mají o svém osudu jasno. Klokani míří do play-off, Litvínov do play-down. Hrát se ovšem bude o sebevědomí před pokračujícími boji a klokani si se svými semifinálovými ambicemi rozhodně nebudou chtít doma nechat nařezat. Ani Litvínov ovšem nejede do Prahy na výlet, už několikrát letos ukázal, že umí potrápit nejednoho soupeře a přeci jen by rád z hlavního města nějaký ten bod odvezl.

Přijďte podpořit naposledy v základní části naše borce a užít si s nimi báječné odpoledne. Bohemka do toho!

NA CO VŠECHNO SE TEDY MŮŽETE TĚŠIT?

OTEVÍRÁME VČAS
Hala spolu s doprovodným programem otevírá v 15:30. Vzhledem k tomu, že se opět očekává velká návštěva, přijďte minimálně o nějakých 20 minut dříve před začátkem utkání. Vstupenku si můžete stáhnout na stránkách www.fbsbohemians.cz, nebo si ji můžete zakoupit na místě za 50,-Kč. Doprovodný program bude po utkání pokračovat neřízenou formou a společně budeme čekat na našeho čtvrtfinálového soupeře.

HOLBA ARÉNA
Před vstupem do haly bude tradičně připraven stan pivovaru Holba, který zajistí pitný režim a spolu se Sportbarem Děkanka se postará o všechny žíznivce.

ZABIJAČKOVÉ HODY
Zabijačkové speciality budou připravené také před vstupem do haly a bude z čeho vybírat. Jelita a jitrnice ze grilu, grilovaná krkovice, škvarková pomazánka s chlebem a cibulí, zabijačková polévka a spoustu dalšího. Rozhodně to v neděli nepřehánějte s obědem. ;-)

NÁVRAT LEGENDY #1
Jak již bylo zmíněno, byl to právě Bivoj, který kdysi na Kavčích horách chytil divokého kance a donesl ho Libuši a Kazi ukázat na Vyšehrad. Nic proti litvínovským hráčům, ale tak trošku doufáme, že tentokrát ulovíme kance my, i s Bivojem.

NÁVRAT LEGENDY #2
Na Děkanku se také vrátí i jedna hráčská legenda. Útočník Litvínova Daniel Hulič v našem dresu odehrál několik sezón a nastřílel spoustu gólů. A jelikož si všech našich hráčů vážíme, i on se před zápasem dočká menšího daru.

FANSHOP
V našem fanshopu naleznete nabídku propagačních předmětů, které se vám určitě budou líbit. Využijte ideální příležitost k nákupu a vyzdobte svůj šatník zelenobílými doplňky. Zároveň zde můžete zakoupit i vstupenky na Superfinále 2016.

MASKOTI
O atmosféru na tribunách se bude starat kromě vás i náš maskot. Klokana se rozhodně nebojte poprosit o společnou fotku.

DIVÁCKÉ SOUTĚŽE
V obou přestávkách nás čekají soutěže o hodnotné ceny. Dávejte tedy pozor, třeba klokan vybere do soutěže právě vás. Současně se můžete těšit  i na vložené soutěže, během třetin.

FANZONE
V aréně také necháme všechny diváky vyřádit. Bude zde fotokoutek s rekvizitami, florbalové minihřiště, stánky našich florbalových i neflorbalových partnerů, fanshop, a také otevřený bufet.

SOUBOJ ŘEZNÍKŮ
Aktuálně jsou oba týmy těmi nejvylučovanějšími v Tipsport Superlize. I proto lze očekávat florbal se správným nasazením a tvrdými souboji. Rozhodně se ale nebojte hráče obou týmů poprosit po utkání o autogram. Zas takoví „řezníci“ to nejsou. :-)

DALŠÍ ČÁSTI DOPROVODNÉHO PROGRAMU
Samozřejmě nemůžeme prozradit všechno. Sledujte nás na našem oficiálním facebooku, kde v průběhu dalších dnů odtajníme kompletní doprovodný program. www.facebook.com/fbsbohemians

Těšíme se na všechny fanoušky sportu, florbalu a dobré nálady!

VOLNÁ VSTUPENKA


Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz