ZABIJAČKOVÉ HODY: BOHEMIANS VS. LITVÍNOV 21.2.2016

Na závěr základní části jsme si pro vás přichystali něco speciálního. I když tenhle příběh se spíš napsal sám už před mnoha a mnoha lety.

ZABIJAČKOVÉ HODY: BOHEMIANS VS. LITVÍNOV

Florbalisté Bohemians totiž na Děkance vyzvou v utkání 22. kola následovníky bájného Bivoje, který měl kdysi chytit na Kavčích horách divokého kance, tedy v blízkosti naší domácí haly. Zároveň jsou oba týmy těmi nejtrestanějšími, a tak není divu, že jsme s těmito „řezníky“ na hřišti nachystali ZABIJAČKOVÉ HODY jako doprovodný program k utkání.

Nedělní program – 28.2.2016:

Od 17:00 – FbŠ Bohemians vs. Bivoj Litvínov – Tipsport Superliga, SH Děkanka

V neděli to tedy nebude jen o florbalu jako takovém. Bohatá zásoba zabijačkových dobrot, divácké soutěže a další doprovodný program čeká na všechny diváky v neděli od 15:30 do pozdních večerních hodin.

Oba týmy mají o svém osudu jasno. Klokani míří do play-off, Litvínov do play-down. Hrát se ovšem bude o sebevědomí před pokračujícími boji a klokani si se svými semifinálovými ambicemi rozhodně nebudou chtít doma nechat nařezat. Ani Litvínov ovšem nejede do Prahy na výlet, už několikrát letos ukázal, že umí potrápit nejednoho soupeře a přeci jen by rád z hlavního města nějaký ten bod odvezl.

Přijďte podpořit naposledy v základní části naše borce a užít si s nimi báječné odpoledne. Bohemka do toho!

NA CO VŠECHNO SE TEDY MŮŽETE TĚŠIT?

OTEVÍRÁME VČAS
Hala spolu s doprovodným programem otevírá v 15:30. Vzhledem k tomu, že se opět očekává velká návštěva, přijďte minimálně o nějakých 20 minut dříve před začátkem utkání. Vstupenku si můžete stáhnout na stránkách www.fbsbohemians.cz, nebo si ji můžete zakoupit na místě za 50,-Kč. Doprovodný program bude po utkání pokračovat neřízenou formou a společně budeme čekat na našeho čtvrtfinálového soupeře.

HOLBA ARÉNA
Před vstupem do haly bude tradičně připraven stan pivovaru Holba, který zajistí pitný režim a spolu se Sportbarem Děkanka se postará o všechny žíznivce.

ZABIJAČKOVÉ HODY
Zabijačkové speciality budou připravené také před vstupem do haly a bude z čeho vybírat. Jelita a jitrnice ze grilu, grilovaná krkovice, škvarková pomazánka s chlebem a cibulí, zabijačková polévka a spoustu dalšího. Rozhodně to v neděli nepřehánějte s obědem. ;-)

NÁVRAT LEGENDY #1
Jak již bylo zmíněno, byl to právě Bivoj, který kdysi na Kavčích horách chytil divokého kance a donesl ho Libuši a Kazi ukázat na Vyšehrad. Nic proti litvínovským hráčům, ale tak trošku doufáme, že tentokrát ulovíme kance my, i s Bivojem.

NÁVRAT LEGENDY #2
Na Děkanku se také vrátí i jedna hráčská legenda. Útočník Litvínova Daniel Hulič v našem dresu odehrál několik sezón a nastřílel spoustu gólů. A jelikož si všech našich hráčů vážíme, i on se před zápasem dočká menšího daru.

FANSHOP
V našem fanshopu naleznete nabídku propagačních předmětů, které se vám určitě budou líbit. Využijte ideální příležitost k nákupu a vyzdobte svůj šatník zelenobílými doplňky. Zároveň zde můžete zakoupit i vstupenky na Superfinále 2016.

MASKOTI
O atmosféru na tribunách se bude starat kromě vás i náš maskot. Klokana se rozhodně nebojte poprosit o společnou fotku.

DIVÁCKÉ SOUTĚŽE
V obou přestávkách nás čekají soutěže o hodnotné ceny. Dávejte tedy pozor, třeba klokan vybere do soutěže právě vás. Současně se můžete těšit  i na vložené soutěže, během třetin.

FANZONE
V aréně také necháme všechny diváky vyřádit. Bude zde fotokoutek s rekvizitami, florbalové minihřiště, stánky našich florbalových i neflorbalových partnerů, fanshop, a také otevřený bufet.

SOUBOJ ŘEZNÍKŮ
Aktuálně jsou oba týmy těmi nejvylučovanějšími v Tipsport Superlize. I proto lze očekávat florbal se správným nasazením a tvrdými souboji. Rozhodně se ale nebojte hráče obou týmů poprosit po utkání o autogram. Zas takoví „řezníci“ to nejsou. :-)

DALŠÍ ČÁSTI DOPROVODNÉHO PROGRAMU
Samozřejmě nemůžeme prozradit všechno. Sledujte nás na našem oficiálním facebooku, kde v průběhu dalších dnů odtajníme kompletní doprovodný program. www.facebook.com/fbsbohemians

Těšíme se na všechny fanoušky sportu, florbalu a dobré nálady!

VOLNÁ VSTUPENKA


Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz