NABÍDKA PRÁCE V FBŠ BOHEMIANS (UZAVŘENO) 29.1.2016

Hledáme posilu do našeho pracovního týmu, která nám pomůže s celou řadou projektů.

NABÍDKA PRÁCE V FBŠ BOHEMIANS (UZAVŘENO)

Místo výkonu práce: Praha
Typ pracovního poměru: Částečný úvazek – po zapracování možnost plného úvazku
Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou
Nástupní mzda: Dohodou

NÁPLŇ PRÁCE:

- Příprava a realizace (koordinace) projektů pro sportovní kluby / subjekty
- Akvizice nových obchodních partnerů
- Komunikace se sportovními subjekty
- Jednání s dodavateli
- Evidence zakázek, analýzy, příprava rozpočtů
- Správa e-shopu, fanshopu a dalšího materiálu
- Příprava merchandisingových kolekcí

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

- Zodpovědnost, samostatnost, svědomitost
- Tvůrčí myšlení a nápaditost
- „Obchodní“ talent a komunikační schopnosti
- Dobrou znalost práce na PC (MS Office – zejm. Excel, Outlook, Word)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Časovou flexibilitu, vhodné i pro studenty VŠ a VOŠ
- Pracovní nasazení a příjemné vystupování
- Čistý trestní rejstřík a bezúhonnost
- Chuť učit se nové věci
- Dobrou náladu :-)

VÝHODOU:

- Znalost práce s počítačovou grafikou (Illustrator, Corel, Photoshop)
- Administrativní zkušenosti
- Schopnost orientace ve sportovním prostředí

CO VÁM NABÍZÍME:

- práci v dynamicky se rozvíjejícím sportu
- možnost pracovat 20-25 h/týden
- kariérní růst
- příjemné pracovní prostředí

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na email: jakub.doubrava@fbsbohemians.cz

SVÉ ŽIVOTOPISY MŮŽETE ZASÍLAT DO 8/2/2016.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Holba litovel cevro pipni floorball player oxdog press xtg optimal project Vitax Praha

Akční nabídka

florball player shop A Mercuria lionsport ukažsvůjsport.cz

Nábory

nábory fitness sivi

Fanshop

fanshop spin oxdog

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz