NABÍDKA PRÁCE V FBŠ BOHEMIANS (UZAVŘENO) 29.1.2016

Hledáme posilu do našeho pracovního týmu, která nám pomůže s celou řadou projektů.

NABÍDKA PRÁCE V FBŠ BOHEMIANS (UZAVŘENO)

Místo výkonu práce: Praha
Typ pracovního poměru: Částečný úvazek – po zapracování možnost plného úvazku
Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou
Nástupní mzda: Dohodou

NÁPLŇ PRÁCE:

- Příprava a realizace (koordinace) projektů pro sportovní kluby / subjekty
- Akvizice nových obchodních partnerů
- Komunikace se sportovními subjekty
- Jednání s dodavateli
- Evidence zakázek, analýzy, příprava rozpočtů
- Správa e-shopu, fanshopu a dalšího materiálu
- Příprava merchandisingových kolekcí

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

- Zodpovědnost, samostatnost, svědomitost
- Tvůrčí myšlení a nápaditost
- „Obchodní“ talent a komunikační schopnosti
- Dobrou znalost práce na PC (MS Office – zejm. Excel, Outlook, Word)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Časovou flexibilitu, vhodné i pro studenty VŠ a VOŠ
- Pracovní nasazení a příjemné vystupování
- Čistý trestní rejstřík a bezúhonnost
- Chuť učit se nové věci
- Dobrou náladu :-)

VÝHODOU:

- Znalost práce s počítačovou grafikou (Illustrator, Corel, Photoshop)
- Administrativní zkušenosti
- Schopnost orientace ve sportovním prostředí

CO VÁM NABÍZÍME:

- práci v dynamicky se rozvíjejícím sportu
- možnost pracovat 20-25 h/týden
- kariérní růst
- příjemné pracovní prostředí

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na email: jakub.doubrava@fbsbohemians.cz

SVÉ ŽIVOTOPISY MŮŽETE ZASÍLAT DO 8/2/2016.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 RANNÍ TRÉNINKY Letní sportovní příměstské kempy 2018 výprodej EXE Sport SUPERFINÁLE MS 2018

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz